Hakkımızda

Sizler için 18 yıllık tecrübemiz ile tedavilerin en son çıkan malzeme ve teknolojilerle yapıldığı, hekimlerinin son çıkan makaleleri yakından takip ettiği bir idealle kapılarımızı Vadi İstanbul’da açtık.

Ağız ve diş sağlığı konusunda hasta memnuniyeti en önemli amacımız olduğunu bilerek teşhis ve tedavi yöntemlerinde diş hekimliğinde akademik olarak kanıtlanmış bilgileri ve son teknolojileri kullanarak polikliniğimizin hijyen ve sterilizasyon kurallarından ödün vermeden çalışmayı ilke edindik.

Vadident; Bilimsel, vicdani ve etik ilkelerden asla ödün vermeden, insanlık onuruna saygılı, açık, dürüst, güvenilir ve en yüksek kalitede ağız ve diş sağlığı hizmeti sunmaya kararlıdır. Gelecekte, yaptığı iyi şeylerle anılan, topluma karşı sorumluluğunun bilincinde, diş hekimliği mesleğine katkı sunmak için sürekli kendini geliştirip yenileyen bir kurum olmaya kararlıdır. Hekimleri ve personeli, yaptığı işin insanlık için anlamını, önemini, ve kutsallığını her zaman ön planda tutacaktır. Hasta memnuniyetini merkeze alan hizmet anlayışıyla yalnızca ülkemizde değil tüm dünyada referans kabul edilen, saygın bir ağız ve diş sağlığı olmaya adaydır.

Bize Pazartesi / Cuma 09:30 – 19:30, Cumartesi 09:00 – 17:00 saatleri arasında +90 212 801 8267 nolu telefondan yada Online Randevu bölümünden ulaşabilirsiniz.