Uz. Dr. Funda Çetiner


Diş hekimi ve protetik diş tedavisi uzmanı

Funda Çetiner , İstanbul’da doğdu. İlk orta lise öğrenimini İstanbul da tamamladıktan sonra,1988 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesine girdikten sonra 1993 yılında mezun olmuştur. Aynı yıl İstanbul üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi protetik diş tedavisi alanında doktora çalışmalarına başladı. 2001 yılında “Kumlamanın diş hekimliği materyallerinin bağlantı kuvvetine etkisi üzerine araştırmalar” konulu tezini vererek Dr. Med. dent ve protez uzmanı unvanını almıştır. Dr. Funda Çetiner zirkonyum kronlar,l amine dişler ,CAD/CAM uygulamaları metalsiz seramikler gibi gülüşün yeniden yapılandırılması ile ilgili tüm ağız içi kozmetik tedaviler olmak üzere implant destekli protezler başta olmak üzere genel diş hekimliğinin tüm alanlarında hastalarına hizmet vermektedir.

Türk Diş Hekimleri birliği , İstanbul Diş Hekimleri Odası ,ITI (internatiol team for implantology) EDAD,Türk Prostodonti ve implantoloji Derneğine üyedir. Her yıl yurt içi ve dışında dergi , makale, kongre ve toplantıları takip etmektedi

Uz. Dr. Hakan ÇETİNER

Protetik diş tedavisi ve implantoloji uzmanı

İstanbul’da doğdu.İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul’ da tamamladıktan sonra, 1986 yılında İ. Ü. Sağlık Hizmetleri M.Y.O Diş Protez Bölümünden, 1992 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun oldu. Aynı sene, İstanbul Üniversitesinin Protetik Diş Tedavisi Anabilim Dalında doktora çalışmalarına başladı. 1999 yılında ” Milli kuronların tutuculuğunu etkileyen faktörler üzerine araştırmalar ” konulu tez ile Dr. Med. Dent Unvanını aldı.

Hakan ÇETİNER, Türk Estetik Diş Hekimleri Derneği, EDAD, Türk Prostodonti ve İmplantoloji Derneği, ITI (International Team for Implantology) ve İstanbul Diş Hekimliği Odası üyesidir.

2001 yılından beri, İstanbul Bakırköy’deki özel muayenehanesinde çalışmaktadır.  İmplant ve implant üstü protezler, estetik uygulamalar lamina  protezler, gülüş tasarımı, CAD-CAM ve bonding uygulamaları, tam seramik protezler (zirkonyum, empress) konusunda uzun yıllardır hastalarına hizmet vermektedir.

Yurtiçi – yurtdışı kongre ve sempozyumlara katılmakta ve klinik çalışmalar yapmaktadır. Adhezyon ve estetik diş hekimliği konusunda çok sayıda uluslararası akademik ve bilimsel çalışmaları vardır.

Yüzme, kayak ve seyahat özel ilgi alanlarıdır. İngilizce bilmektedir.

Dt. Ethem Buğra Sağıroğlu

İstanbul’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini İstanbul’da tamamladıktan sonra 2014 yılında Biruni Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’ne girdi. Mesleki gelişimin sadece okuldan ibaret olmadığı düşüncesi ile öğrencilik hayatında mesleki derneklerde görev ve eğitim almış, gönüllü projelerde yer alarak 2017-2019 yılları arasında Uluslararası Diş Hekimliği Öğrencileri Birliği (IADS)’de Türkiye temsilciği görevini üstlenmiştir. Aktif bir öğrencilik hayatından sonra 2019 yılında mezun olmuştur.

Genel diş hekimliği ile ilgilenmekle birlikte estetik ve dijital diş hekimliği alanlarında çalışmalarına devam etmektedir.

Yurt içi ve yurt dışında kongre ve toplantılara katılım sağlayıp, takip etmektedir.

Estetik Dişhekimliği Akademisi Derneği (EDAD), Türk Dişhekimleri Birliği ve İstanbul Dişhekimleri Odası üyesidir.

Dt.Hacer Esved Alireisoğlu Mumcuoğlu

Karabük’te doğdu.İlk, orta ve lise öğrenimini Karabük’te tamamladıktan sonra, 2008 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun oldu.
İmplant ve implant üstü protezler, estetik uygulamalar, gülüş tasarımı, CAD-CAM ve bonding uygulamaları, tam seramik protezler (zirkonyum, empress) konusunda uzun yıllardır hastalarına hizmet vermektedir.

Yurtiçi ve yurtdışında kongreler ve sempozyumlara katılmaktadır. Aynı zamanda 2010’dan beri Nişantaşı Üniversitesi’nde ders vermektedir.

Hacer Esved Mumcuoğlu (Alireisoğlu), Türk Estetik Diş Hekimleri Derneği (EDAD) ve İstanbul Diş Hekimliği Odası üyesidir.

Bize Pazartesi / Cuma 09:30 – 19:30, Cumartesi 09:00 – 17:00 saatleri arasında +90 212 801 8267 nolu telefondan yada Online Randevu bölümünden ulaşabilirsiniz.